Altunizade Ofis Taşımacılığı

İstanbul’un en iyi semtlerinden biri olan Altunizade bölgesinde ofis taşıma hizmetlerine başlayan Level Taşımacılık; Altunizade ofis taşımacılığı hizmeti ile sizlere profesyonel destek vermeye çalışmaktadır. Altunizade bölgesinden aynı yere ya da bir başka bölgeye taşınmayı düşünüyorsanız doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz. Sizlerde en konforlu şekilde tüm ofis eşyalarınızı teslim edecek ve sonrasında teslim alarak hemen ofisinizin kurulumunu yapabileceksiniz. Tüm mobilyalar Altunizade ofis taşımacılığı firması sayesinde yapılacak ve sizlere sadece özel eşyalarınızı koymak kalacak.

1970’Ten Beri Altunizade Bölgesinde Ofis Taşıma Hizmetleri

Altunizade Ofis Taşımacılığı
Altunizade Ofis Taşımacılığı

İşte bu kadar kolay gibi görünen bu taşınmanın en kolay yolu kesinlikle doğru firma ile çalışmaktan geçiyor. Dolayısı ile de bu konuda Altunizade ofis nakliyesi olarak Level Taşımacılık ile tanışarak çözebilirsiniz. Kendinden emin ve bir o kadar donanımlı olan firma ile çalışmak hiç ummadığınız kadar kolay iş akışlarını getiriyor olacak. Firmamız teknolojinin verdiği imkanları tecrübesi ile birleştirerek sizlere ofis taşıma hizmetlerinde büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Binlerce kişinin çalıştığı genel müdürlükler, holdingler vb kurumların ofis nakliye hizmetleri rahatlıkla gerçekleştirilmektedir. Her zaman profesyonel personelleri ve geniş araç filosu ile hareket eden şirketimiz ile yapacağınız tüm ortak çalışmalarda büyük avantajlar kazanacaksınız.

Atunizade’de Sigortalı Ofis Nakliyesi

Altunizade Ofis Taşımacılığı
Altunizade Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde özellikle sigortalı olarak ofis taşıma hizmetleri alabileceğiniz tek kurumsal nakliye firması Level Taşımacılık firmasıdır. Her zaman sizlere profesyonel desteklerde bulunan şirketimiz ile diledğiniz yolu alabilirsiniz. Kurumsal yapısı gereği Türkiye’nin en büyük sigorta firmaları ile ortak çalışmalar yürütmektedir.

Sizlerde Altunizade ofis taşımacılığı konusunda uzman ekipler ile ayrıntılı olarak görüşmek isterseniz www.ofistasimaciligi.com.tr adresinden detaylara ulaşabilirsiniz. Bir tık ile aklınıza gelenin her cevabını bulun ve artık görüşme yapmak için firma ile görüşmeye başlayın. Göreceksiniz ki ofis taşımanın en kolay iş akışı bu adreste sizleri bekliyor olacak. O halde daha fazla ertelemeyin ve taşınmak için gün alınız. Firmamızın ofis taşıma sayfasından da ofis nakliye hizmetlerinin nasıl gerçekleştirildiği ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Altunizade Ofis Taşımacılığı Adreslerinden Level Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  
 • Altunizade Ofis Taşımacılığı konusunda tercih edebileceğiniz uzman bir firmayız.
 • Bize instagram adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Altunizade Ofis Taşımacılığı işlemlerinin en uzman firmalarından biriyiz.