Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Üniversite Taşıma Hizmetleri

16.05.2018
217 görüntülenme
Üniversite Taşıma Hizmetleri

Üniversite Taşımacılığında Tecrübeli Nakliyat Şirketleri

 Türkiye’de taşımacılık alanında kendini en iyi şekilde ispatlayan birçok nakliyat firması ile karşılamak zor. Ki bu işlemler kurumsal taşımacılık işlemleri ise bu daha da zor. Özellikle fabrika, üniversite, kütüphane gibi kurumların nakliye hizmetleri gerçekten zahmetli işlemlerdir. Bu işlemler için Türkiye’de nakliyat şirketlerini sayarken bir elin parmak sayısı kadar diyebiliriz. Bunu abartmış olmayız.

Kurumsal hizmetleri kurumsal taşıma şirketleri ile yapılır. Ülkemizde taşımacılık sektöründe hizmet veren şirketlere baktığımızda bu şirketlerinden biri de Çolakoğlu nakliyat şirketi diyebiliriz. 1956 Yılından bu yana profesyonel taşımacılık hizmetleri sunan bir nakliyat şirketidir. İstanbul, Ankara ve İzmir bölgeleri olmak üzere 3 lokasyonda merkez ofisleri bulunan ve lojistik alanında her türlü taşımacılık hizmetleri veren kurumsal nakliyat firmasıdır. Kurumsal taşımacılık hizmetleri içinde yer alan en önemli hizmetlerden biri de şüphesiz ki Üniversite taşımacılığı hizmetidir. Bu hizmet Türkiye’de sayılı ve nadir hizmetlerdendir diyebiliriz.

 

1970’ten Beri Üniversite Taşıma Hizmetleri

Çolakoğlu nakliyat firması, geçmişten bu yana hizmet sektörlerine adım adım geçiş yapmıştır. Bu adımlardan en önemlisi olan Üniversite taşımacılığı hizmeti 1970 yılında İstanbul Üniversitesinin nakliye işlemleri ile başlamıştır. Daha sonra kurumsal referanslar ve taşımacılık hizmetlerindeki kaliteden dolayı hem devlet hem özel üniversiteler tarafından tercih edilen nakliyat şirketi haline gelmiştir.  Yıllar geçtikçe ülkemizde yoğun bir şekilde üniversiteler kurulmuştur. Bu alanda taşımacılık hizmetleri de beraberinde bir gereklilik haline gelmiştir. Yılların deneyimine sahip olan Çolakoğlu nakliyat ve ailesi de bu alanda daima kurumların nakliye hizmetleri konusunda tedarikçileri haline gelmiştir.