Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
ofis taşıma firması

Profesyonel Kurumsal Ofis Taşımacılığı

26.09.2018
92 görüntülenme
Profesyonel Kurumsal Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığında Kalite

Ülkemizin lojistik alanından evden eve nakliyat ve ofis taşıma alanına geçiş yapan ve her geçen gün yapmış olduğu hizmet kaliteli bir hale getiren Çolakoğlu nakliyat firması hızla siz değerli iş ortaklarımıza ofis taşımacılığı hizmetini en iyi seviyeye kadar çıkartmaktadır.

1956 Yılından bu yana ofis taşımacılığı hizmetlerine önem verene ve bu konuda gerekli alt yapıyı hazır hale getiren Çolakoğlu nakliyat, yıllar geçtikçe bu konuda önemli adımlarına bir yenisini ekleyerek taşımacılık hizmetlerini hızlı ve kaliteli bir şekilde organize etmektedir. Yılların deneyimine sahip olan firmamız  ofis taşımacılığı alanında her şeyi kaliteli bir şekilde organize etmektedir. Profesyonel ekibimiz ile tüm ofis malzemeleriniz detaylı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul’un profesyonel nakliyat şirketi olan firmamız, ofis taşımacılığı hizmetlerinde sizlere sunduğu ücretiz expertiz ile ofis eşyalarınızın nasıl taşınacağı konusunda sizlere gerekli bilgileri verdikten sonra gerekli organizasyonu yaparak ofisinizi istediğiniz lokasyondan taşıyabilmektedir.

Ofis taşımacılığı hizmetleri konusunda detaylı bilgileri https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresimizden alabilirsiniz. Firmamız ofis taşımacılığı işlemlerinde her zaman ALLİANZ sigorta ile çalışmaktadır. Oluşabilecek her türlü zarar ve ziyanlarda firmamız gerekli önlemi hızlı bir şekilde almaktadır.