Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
ofis taşıma firması

Ofis Taşımacılığında ALLİANZ Güvencesi

16.05.2018
63 görüntülenme
Ofis Taşımacılığında ALLİANZ Güvencesi

ALLİANZ GÜVENCESİ İLE OFİS TAŞIMACILIĞI

Günümüzün lojistik sektöründe profesyonel çalışan Çolakoğlu nakliyat, ev taşımacılığı hizmetlerinden sonra OFİS TAŞIMA hizmetlerinde dünyanın en büyük sigorta firmalarından biri olan ALLİANZ sigorta ile tüm taşımacılık hizmetlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmeye başlamıştır. Profesyonel kadrosu ve gelişen ekibimi ile ofisten ofise taşımacılık hizmetlerini gönül rahatlığı ile taşıttırabilirsiniz. Firmamız aynı zamanda bu hizmetin yanı sıra şehir içi ofis taşımacılık hizmetlerine şehirlerarası ofis taşımacılığını da ekleyerek hızla tüm Türkiye’ye yayılmaya başlamıştır.

Firmamız köklü ve kurumsal bir nakliyat firması olmasından dolayı sadece devlet daireleri değil, Ülkemizde önemli derece pay ve söz sahibi olan özel şirketlerde firmamız ile çalışmaktadır. Tüm bu çalışmaların başarılı ve hasarsiz bir şekilde yürütmek için firmamız en kaliteli malzemesinden en kaliteli aracından tutun en kaliteli sigorta firmaları ile çalışmaktadır.

Sizde bu derece disiplinli, köklü, kurumsal ve verdiği sözü harfi harfi yerine getiren bir ofis taşımacılık şirketi ile çalışmak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde ne tür hasarların karşılandığını detaylı bir şekilde öğrenmek isterseniz https://www.allianz.com.tr/ adresine giriş yaparak öğrenebilirsiniz.