Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
ofis taşıma firması

Maltepe Ofis Taşıma Hizmetleri

16.05.2018
55 görüntülenme
Maltepe Ofis Taşıma Hizmetleri

Ofis Taşımacılığın Merkezi: ÇOLAKOĞLU

1956 Yılından İstanbul’un Maltepe ilçesinde kurulan firmamız kurulduğu bölge içerisinde taşımacılık hizmetlerine başlamasından dolayı her zaman önem vermiştir. Müşterilerinin genel olarak çevreden oluşan firmamızın Maltepe ofis taşımacılığı hizmetini de 1990 yılından itibaren başlamıştır. Maltepe bölgesinin gelişmesi yeni plazaların açılması bu alanda büyük etki olmuştur. Çolakoğlu nakliyat ailesi olarak her zaman güvenli ve titiz çalışmalar yaparak nakliye hizmetlerini sürdürdük.

Maltepe ofis taşıma şirketleri arasına baktığımızda pek fazla nakliyat firmanın Çolakoğlu nakliyat kalitesinde ofis taşımacılığı yapmadığını görmekteyiz. Firmamız evden eve nakliyat hizmetleri sunmasına rağmen her zaman ofis taşımacılığına büyük önem vermektedir. Firmamız profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile şehir içi ve şehirler arası ofis taşımacılığı yapmaktadır.

Çolakoğlu nakliyat ile yapılan tüm taşımacılık hizmetleri her zaman kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Sizde firmamız ile çalışmak ve taşınma sürecini başarılı bir şekilde bitirilmesini istiyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.