Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
ofis taşıma firması

Kurumsal Ofis Taşımada Atılan Adımlar

16.05.2018
76 görüntülenme
Kurumsal Ofis Taşımada Atılan Adımlar

KURUMSAL OFİS TAŞIMADA ATILAN ADIMLAR NELERDİR?

Taşımacılık sektöründe 2017 yılına geldiğimizde birçok değişiklik ile yapılmıştır. Böylece nakliye sektöründe müşteri memnuniyetsizlikler düşmüştür. Sektörümüz evet sektörümüz diyoruz Çünkü ev taşıma ve ofis taşıma artık bir sektör olarak bu piyasada yerini almıştır. Dernekler kurulmuştur. Ve sektörel tüm alanda yerini almıştır.

Ofis taşımacılığı da bu sektörün bir ana dallarından diyebiliriz. Bu noktada Çolakoğlu nakliyat firmasının yoğun çabaları sonucunda profesyonel ofis taşıma firmalarının çıkmasını sağlamıştır. Artık firmalar için önemli olan zaman dilimi bu firmalar sayesinde hızlı bir şekilde çözümlenmektedir. Firmamız 1956 yılından bu yana bireysel taşımacılık hizmetleri yapsa da 1970 yılında yapmış olduğu ve başka firmaların yönlendirmesi sonucunda kurumsal ofis taşıma hizmetlerine yönelmiştir. Ofis taşımacılığı denildiğinde günümüzde akla gelen tek firma Çolakoğlu nakliyat firmasıdır. Çolakoğlu nakliyat bu sektörde her zaman adından söz ettirmiştir. İşte bu yüzden hem kaliteli taşıma hizmeti hem de vermiş olduğu güven ile müşterilerinin koşulsuz ve tereddütsüz olarak nakliye işlemlerini verdiğimi bir şirket haline gelmiş bulunmaktayız.

 

Sizde sektörümüzde bu kadar öz güven ile çalışan ve kurumsal tüm şirketlerin artık bir güven mekanizması haline gelen Çolakoğlu nakliyat ile çalışmak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi sahibi olmak için Çolakoğlu nakliyat hizmetlerimizin www.ofistasimaciligi.com.tr adlı web adresinden giriş yapabilirsiniz.