Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
ofis taşıma firması

İz Giz Plaza Ofis Taşıma Hizmeti

16.05.2018
116 görüntülenme
İz Giz Plaza Ofis Taşıma Hizmeti

ÇOLAKOĞLU Güvencesi İle İZ-GİZ Plaza’da Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

1956 yılından bu yana Türkiye’nin her yerine kaliteli ve güvenceli taşımacılık hizmetleri sunan firmamız İstanbul bölgesinde kurulan bir nakliyat şirketi olmasından dolayı sadece ev değil aynı zamanda ofis taşımacılığı hizmetleri de sunmaktadır. Firmamız özellikle Maslak bölgesinde gerçekleştirmiş olduğu ofis nakliye hizmetlerinde kalite ve güveni sağlayarak taşımacılık hizmetlerine her geçen gün bir adım daha ileri gitmektedir. Gerek paketleme gerekse de sigortalı taşıma hizmetleri olsun firmamız bu alanda en başarılı nakliyat şirketlerinden biri diyebiliriz.

Yılların vermiş olduğu kaliteli hizmet ile firmamız size her türlü hizmeti sunmaktadır. İZ GİZ plaza yönetimi ile hareket eden Çolakoğlu nakliyat, ofis taşımacılığı konusunda her türlü imkanı sağlamaktadır.

İZ GİZ plazadaki ofis taşıma hizmetleri konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ofis taşımacılığı konusunda firmamızında referans bilgilerini alabilirsiniz. İZ GİZ plaza içerisinde yapılan nakliye hizmetleri hakkında bilgi alabilir. Ve taşınmanız konusunda Çolakoğlu ile çalışıp çalışmayacağınız konusunda karar verebilirsiniz.