Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

İyi Bir Ofis Taşıma Firması Nasıl Anlaşılır

16.05.2018
437 görüntülenme
İyi Bir Ofis Taşıma Firması Nasıl Anlaşılır

Ofis Taşımacılığında Fark Yaratan Faktörler!

Ofis taşımacılığı hizmetleri lojistik sektöründen bağımsız bir hizmettir. Bir nevi evden eve nakliyat sektörü içerisinde yer almasına rağmen bağımsız bir kurumsal hizmet dalıdır. Başlıkta belirttiğimiz üzere bir ofisiniz taşınacak bu bireysel yada kurumsal bir şirket olacak ve bunu taşıyabilecek ofis taşıma şirketini nasıl bulabilirsiniz?

Evet, günümüze ve ülkemizdeki sektör profesyonelliklerine baktığımızda ofis taşıma hizmetleri de diğer sektörlerde olduğu gibi profesyonel ve amatör çalışan birçok taşımacılık şirketi mevcuttur. Peki bunu nasıl ayırabileceğiz

İlk olarak yapmanız gerek internet ortamında araştırma yapmadan önce ofis taşıma hizmetlerinde taşınan arkadaşlarınıza taşındıkları nakliye firmalarını sormanız. Eğer bilmiyorlarsa veya size tavsiye edebilecek bir nakliyat şirketi yoksa ilk olarak internet ortamına girmeniz. İnternet ortamı her nekadar dünyada bize kolaylığı sağlayan bir yenilik olsa da bizi kandırmaya yönelik hareketler yapanlarda olmaktadır. Ofis taşımacılığını yapan firmaları araştırdığınızda öncelikle kurumsal bir nakliyat firması olduğu ilk telefon görüşmenizden belli olur. Genel olarak böyle işlemlerde expertiz organize edilir. Şayet expertiz yapılmayıp direk olarak fiyat verilir ise bu telefonu bir an önce kapatmanız gerektiğinin göstergesidir. Ofis taşımacılığı her zaman expertiz talep edin. Expertiz sonucunda verilen fiyat teklifi kesin ve sözleşmeli bir şekilde olmasına dikkat ediniz. Firmaların referansları firma profili için çok önemlidir.  Bu referansları araştırmanız sizin için iyi olacaktır.

Ofis taşımacılığında aklınızda kalan bir soru veya sorular için www.ofistasimaciligi.com.tr yada direk olarak 444 65 02 nolu numaradan firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. İyi bir ofis taşıma firması ile çalışarak taşınma telaşınıza nakliye firmalarının sorunlarını da eklettirmeyin!