Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
ofis taşıma firması

Arşiv Taşıma Çolakoğlu

16.05.2018
77 görüntülenme
Arşiv Taşıma Çolakoğlu

ARŞİV TAŞIMACILIĞI HİZMETLERİNDE SON NOKTA ÇOLAKOĞLU NAKLİYAT !

Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer edinen Çolakoğlu nakliyat, geçmişten beri başlamış olduğu kaliteli taşımacılık hizmeti ile adını tüm Türkiye’ye duyurmuştur. Her zaman kalitesinde ödün vermeden hareket eden firmamız bu alanda göstermiş olduğu başarılı grafik ile sektöründe zirve yapmıştır. Firmamız özellikle Arşiv taşıma hizmetlerinde gerçekleştirmiş olduğu hizmeti ile tüm Türkiye’de se getirmiştir. Devlet işleri olsun özel şirket işleri olsun evrak ve arşiv taşıma konusunda profesyonel olan firmamız, güven ve kalitede ilk sırayı kapmıştır.

Arşiv taşıma işlemlerinde ilk olarak firmamız her zaman güvenilir ve sağlam elemanları ile hareket etmektedir.Taşımacılık hizmetlerinde şirketlerin istedikleri kadar araç temini sağlayabilmekteyiz. Ayrıca yapılan tüm taşımacılık hizmetlerinde firmamız ALLİANZ güvencesi ile tüm eşyalarınızı detaylı bir şekilde sigortalamaktadır. Çolakoğlu denildiğinde her zaman işine sadık, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutan kurumsal ofis taşıma firması olarak anılmaktadır.

 

Arşiv taşımacılığı konusunda kafanıza takılan tüm soru veya sorular için firmamızın kurumsal web adresi olan www.ofistasimaciligi.com.tr

ya da direk olarak arşiv taşıma sayfası olan https://www.ofistasimaciligi.com.tr/hizmetlerimiz/arsiv-tasimaciligi linkine tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Firmamız sadece İstanbul değil, Türkiye’nin hemen hemen yer yerinde kaliteli ve güvenli taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.